top

Mandje

VirtueMart
Uw mandje is momenteel leeg.

Nieuwsbrief

Meld u hier aan voor onze nieuwsbrief.

Is deze site of pagina voor iemand anders handig? Stuur maar door d.m.v. onderstaande button




















Twitter

Home Webwinkel Handicap en ziek-zijn Knobbelmonsters en anders gespuis
PrintE-mail
Handicap en ziek-zijn
Knobbelmonsters en anders gespuis

Omschrijving
Marleen Mutsaers schrijft kinderboeken. Zij heeft zelf borstkanker, en is moeder van twee zoons. Na "Het monster van mama" is "Knobbelmonsters en anders gespuis" haar tweede boek.

"'s Nachts duurt het ontzettend lang voor ik in slaap val. Ik moet de hele tijd aan papa en mama samen denken. En nu? Wat gaat er allemaal gebeuren? Blijft mama voor altijd slapen?

Ik droom weer over een glitterkuur die haar arm ingaat. Bij elke druppel glanst haar huid steeds meer tot ze helemaal oplicht. Mama lijkt echt op een fee. Wat ziet ze er mooi uit! He mama, nou heb jij vierkleurenglitter. Ik zwaai naar haar en mama zwaait terug. Ze is blij. Dit is de mooiste dag van mijn leven, zegt ze. Ze ziet er weer net zo mooi uit als de vrolijke mama van vroeger. "

Knobbelmonsters en ander gespuis gaat over Mara, een vrolijk meisje van elf, dat het druk heeft met het Halloweenfeest, haar eerste BH, haar vriendje en de cito-toets.

Maar Mara heeft haar hoofd er niet altijd bij. Haar moeder was ziek en leek weer beter. Maar het knobbelmonster is terug. Dat is slecht nieuws. Mara bereidt een verrassing voor haar moeder voor...Iets kapots gaafs.

Uitvoering
Auteur: M. Mutsaers, 164 pagina's. Paperback.


Type
Boeken

Leeftijd
10 - 16 jaar

Prijs (incl. btw) : € 13,50
Prijs (excl. btw) : € 12,74



Art. nummer: 21-90-03

Aantal:

bottom